Zie ook onze arrangementen in:

Dagarrangementen in Haarlem:

Glühwein Route - van Bavo naar Bavo - Diner

Glühwein Route - van Bavo naar Bavo - Diner

Glühwein Route - van Bavo naar Bavo - Diner

Als iedereen een lekkere beker warme chocolademelk heeft genuttigd gaat de winterwandeling van start. In kleine teams moeten een aantal punten in de omgeving opgezocht worden. Bij de punten moeten de deelnemers een opdracht uitvoeren waarmee ingrediënten te verdienen zijn voor de glühwein.

U maakt een keuze uit de volgende onderdelen (kies er vier):
- Handboogschieten
- Nieuwjaarsfoto- of filmgroet
- Communicatiespel
- Katapult bouwen
- Winterbiathlon.

Na afloop van dit arrangement moeten de teams met de gewonnen ingrediënten zelf glühwein maken. Welk team heeft de meeste ingrediënten verdiend en kan hierdoor de lekkerste glühwein maken? Na het ‘glühwein proeven’ is het mogelijk om een Hollandse stamppot te serveren.

Van Bavo naar Bavo
Na deze zware beproeving is er natuurlijk niets leukers dan even wat cultuur te proeven in Haarlem. De wandeling start met het exterieur van de oude gotische St. Bavo. Daarna bekijkt u het interieur met zijn grafstenenvloer en het adembenemend orgel. Aansluitend gaat u, via de eerste protestantse kerk van Haarlem naar de nieuwe Bavo, de eclectische creatie van Jos Cuypers. Naast aandacht voor de architectuur besteden we tijd aan de praktijk van de begrafenis, de slinger van Foucault en het uitgebreide beeldprogramma en symboliek.

Om dit bedrijfsuitje onvergetelijk af te sluiten, gaat u genieten van een sfeervol diner in een van de smaakvolle restaurants die Haarlem te bieden heeft.

Inclusief:
- Rondleiding
- Professionele begeleiding
- Glühwein (mits u alle ingrediënten heeft verzameld!)
- Uitgebreid diner

Wanneer u bereid bent om voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook met minder personen boeken.

Wilt u dit uitje in Haarlem boeken?

Of bent u op zoek naar een geheel arrangement op maat? Neem contact op met onze medewerkers voor een unieke offerte!

Zoekt u een ander groepsuitje? Kijk bij dagarrangementen in Haarlem.
Liever een groepsuitje in de avond? Bekijk de avondarrangementen in Haarlem.

Prijs  € 75,00 p.p. excl. BTW
Aantal personen  vanaf 20 personen
Tijdsduur   6,5 uur