Zie ook onze arrangementen in:

Avondarrangementen in Haarlem:

  • Boek dit uitje!
  • € 82,50 p.p. excl. BTW | vanaf 15 personen
  • Print uitje

Cocktail Workshop - Diner

Cocktail Workshop - Diner

- Hoe word ik een “fabulous shaker”? -

Jungle Juice, Blue Curacao, Dutch Fantasy. Het zijn drie voorbeelden van cocktails die de fantasie prikkelen. Uw eigen bedrijfscocktail..? Deze workshop geeft u de kans om dromen en werkelijkheid in een glas samen te voegen. Samen met uw vrienden of collega’s ....Sex on the beach???

De cocktail workshop start met een leerzame en verrassende introductie over de geschiedenis van de cocktail. Aansluitend volgt een demonstratie over de manier waarop de verschillende drankjes kunnen worden gemixed.

We gaan tijdens dit bedrijfsuitje iets dieper in op o.a. het achter de bar staan, om te gaan met de barapparatuur en natuurlijk het bereiden van cocktails. Behalve het mengen van cocktails (shaken), Flaring technieken en andere bartrucs leert u ook de cocktails te versieren met vers fruit.

De workshop duurt ongeveer twee uur en aan het eind van deze leerzame en vooral ook gezellige les bent u een volleerd cocktailshaker van alcoholische en niet alcoholische drankjes. Alle, tijdens de workshop bereide cocktails, kunnen smakelijk worden genuttigd!

Aansluitend aan de workshop gaan we, na gedane arbeid, aan tafel voor een geweldig en natuurlijk dik verdiend diner.

Inclusief:        Workshop, introductie, bar-benodigdheden, cocktails.
Exclusief:        BTW en overige consumpties

Prijs  € 82,50 p.p. excl. BTW
Aantal personen  vanaf 15 personen
Tijdsduur   4,5 uur
Tijdschema  Details
Andere arrangementen met deze activiteit  Details
Referenties  Details
  • Boek dit uitje!
  • € 82,50 p.p. excl. BTW | vanaf 15 personen
  • Print uitje