- informatie
- € 59,50 p.p. excl. BTW | vanaf 20 personen
- Print uitje
Powerkiten in IJmuiden - Beachbarbecue

Powerkiten in IJmuiden - Beachbarbecue
Altijd gedacht dat vliegeren saai is en dat alleen kinderen met een vlieger rondrennen over het strand? Laat u dan overtuigen van het tegenovergestelde en ga powerkiten! Powerkiten is het (top)sporten met en vlieger die veel sterker is dan een normale. Klinkt eenvoudig? Kom dan maar!
Om te beginnen krijgt u een uitgebreide instructie over hoe u met deze kite moet omgaan, zodat het , vooral voor uw collega's, veilig blijft om te vliegeren. Het is namelijk wel de bedoeling dat u de kite bestuurt, en niet andersom. Vervolgens kan u zelf ervaren hoe het voelt om de vlieger met een noodgang door de lucht te sturen. Deze belevenis is extra bijzonder omdat deze plaatsvindt aan zee. Een geweldige en vooral uitdagende kite- experience. Meet uw eigen kracht met de kracht van de natuur tijdens het vliegeren en probeer de kite te sturen zoals u zelf wilt.
Aan het einde van de kennismaking met het kiten bent u waarschijnlijk uitgeput vanwege de vele wind die de vlieger alle kanten op heeft doen dwalen. Maar het voldane gevoel waarmee u samen met de collega's het strand verlaat is onvergetelijk! Powerkiten is een sport die u als echte Nederlander geprobeerd moet hebben. Zon, zee, strand, wind en een bijzondere vlieger maken deze dag geslaagd!
Na de ze uitputtingsslag gaat u naar een sfeervol strandpaviljoen waar de koude rosétjes en biertjes voor u klaar staan. Wat is er gezelliger om nog een keertje de stoere kite verhalen te vertellen bij een BBQ?
Inclusief: Begeleiding, materialen en een beachbarbecue
Exclusief: BTW en consumpties
Dit uitje is mogelijk op het strand van IJmuiden.
- informatie
- € 59,50 p.p. excl. BTW | vanaf 20 personen
- Print uitje






